BIBLIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Danasnji vracari i Astrologija.

Ići dole

Danasnji vracari i Astrologija. Empty Danasnji vracari i Astrologija.

Počalji od Glasnik 2015-01-22, 00:17

15.02.14.
Pitanje:
Kroz Bibliju upoznajemo proroke,to su bili proroci koji su bili,kao sto rekoste nadahnuri Bozjom recju. E sad,danas ima puno "proroka" koji naplacuju da vam otvaraju karte,gledaju u solju,itd,odakle njima ako nisu "proroci" neki deo naseg zivota,kako je moguce da oni znaju po nesto o nama,sto npr nikako nisu mogli da saznaju? Danas ih je sve vise i vise. Bas me interesuje vase misljenje o tome. Kad budete mogli pisite.

15.02.14.
Odgovor:
To nisu proroci vec vracari.
Bog nas savetuje da se klonimo takvih, i ici pitati ih je greh. Oni nesto nagadjaju a nesto preko demona, palih andjela mogu da pogadjaju.

Mal 3:5 I doći ću k vama na sud, i biću brz svedok protiv vračara i protiv preljubočinaca i protiv onih koji se kunu krivo i protiv onih koji zakidaju najam najamniku, i udovici i siroti i došljaku krivo čine i ne boje se mene, veli Gospod nad vojskama.

5.Mo 18:10 Neka se ne nadje u tebe koji bi vodio sina svog ili kćer svoju kroz oganj, ni vračar, ni koji gata po zvezdama, ni koji gata po pticama, ni uročnik, 5.Mo 18:11 Ni bajač, ni koji se dogovara sa zlim duhovima, ni opsenar ni koji pita mrtve.

15.02.14.
Pitanje:
A kako pali andjeli znaju?

15.02.14.
Odgovor:
Oni znaju nas zivot i nase planove. Prate nas i znaju sve o nama. Poznaju nase crte lica i ponasanje koje moze mnogo toga da kaze. Oni ne mogu da citaju nase misli ali kroz nase psoljno ponasanje i mimiku mogu mnogo toga da saznaju. Oni znaju ansu proslost.

Zato ti vracari ili gatari ne mogu sve da pogode ali vecinoim stvari koje su bile

15.02.14.
Pitanje:
Aha,to mi je sad jasnije. Mogu li oni da nam naude?

15.02.14.
Odgovor:
Ne. postoje granice sta mogu, ali zavisi od nas.
Zavisi da li idemo na sotonino tlo i bavimo se okultnim stavrima ili idemo kod vracara i slicno.
Ako cinimo greh onda otvramo put uticaju demona na nas. Ne fizicki ali duhovno
Ljudi koji tovoreno grese otvaraju sebe za uticaj demona na svoju psihu i oni ih vise vezuju za greh.
Jak 4:7 Pokorite se, dakle, Bogu a protivite se djavolu i pobeći će od vas


Poslednji izmenio Glasnik dana 2015-01-26, 21:20, izmenjeno ukupno 1 puta
Glasnik
Glasnik

Broj poruka : 2520
Datum upisa : 17.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Danasnji vracari i Astrologija. Empty Re: Danasnji vracari i Astrologija.

Počalji od Glasnik 2015-01-26, 21:18

20.08.2014.
Da li smemo da idemo kod vracara, ja sam bila i kaze mi da imam crnu magiju.

Odgovor:
20.08.2014.
Nikako.
To su ljudi koji rade sa demonima i mozete sebi navuci samo stvarne probleme.
Uostalom, Bog ne brani to uzalud:

5.Mo 18:10 Neka se ne nadje u tebe koji bi vodio sina svog ili kćer svoju kroz oganj, ni vračar, ni koji gata po zvezdama, ni koji gata po pticama, ni uročnik,
5.Mo 18:11 Ni bajač, ni koji se dogovara sa zlim duhovima, ni opsenar ni koji pita mrtve.
5.Mo 18:12 Jer je gad pred Gospodom ko god tako čini, i za takve gadove tera te narode Gospod Bog tvoj ispred tebe.
5.Mo 18:13 Drži se sasvim Gospoda Boga svog.
5.Mo 18:14 Jer ti narodi koje ćeš naslediti, slušaju gatare i vračare; a tebi to ne dopušta Gospod Bog tvoj.

Jes 8:19 I ako vam kažu: Pitajte vrače i gatare, koji šapću i mrmljaju, recite: Ne treba li narod da pita Boga svog? Ili će pitati mrtve mesto živih?

2.Kön 21:6 I sina svog provede kroz oganj, i vračaše i gataše, i uredi one što se dogovaraju s duhovima i vračare; i činjaše vrlo mnogo što je zlo pred Gospodom, gneveći Ga.

2.Kön 23:24 I one što se dogovaraju s duhovima i vračare, i likove i gadne bogove i sve gadove koji se vidjahu u zemlji Judinoj i u Jerusalimu istrebi Josija da izvrši reči zakona napisane u knjizi koju nadje Helkija sveštenik u domu Gospodnjem.

2.Chr 33:6 I provodi sinove svoje kroz oganj u dolini sina Enomovog, i gledaše na vremena i gataše i vračaše, i uredi one što se dogovaraju s duhovima i vračare, i činjaše vrlo mnogo šta je zlo pred Gospodom gneveći Ga.


Poslednji put izmenio Glasnik dana 2015-01-26, 21:22, izmenio ukupno 2 puta
Glasnik
Glasnik

Broj poruka : 2520
Datum upisa : 17.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Danasnji vracari i Astrologija. Empty Re: Danasnji vracari i Astrologija.

Počalji od Glasnik 2015-01-26, 21:20

26.01.15.
Pitanje:
Dosadise mi ovi numerologija astrolozi nađoše mi 100 bolesti šta da radim počeh da razmišljam da je to istina...

26.01.15.
Odgovor:
Ne bavi se time ne idi tamo i videces kako ces ozdraviti.
Vecina bolesti su psihosomstske.
To znaci da covek umisli da je boledtan od neke bolesti i oseca se tako.
Cak i simptomi mogu da se pokazu a da izvor, bolest ne postoji.
Bavi se Bogom i duhovnim pozitivnim stvarima.
Kloni se tih stvari koje si pomenula kao od vatre, bice ti dobro.
To su sve prevare i djavolska posla i vode u depresiju i bezizlaznost.

Sve sto imas u kuci u vezi sa time, sta god bilo, i knjige i casopisi predmeti itd. Odmah pod hitno u vatru ili u kantu a bolje u vatru sto pre to bolje.Pitanje:


Glasnik
Glasnik

Broj poruka : 2520
Datum upisa : 17.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Danasnji vracari i Astrologija. Empty Re: Danasnji vracari i Astrologija.

Počalji od Glasnik 2015-01-26, 22:00

26.01.15.
Pitanje:
Postovani imam i ja pitanje..i ja sam bila kod astrologa cisto da vidim hoce li mi krenuti..skoro sam zavrsila jednu zabranjenu vezu koja ja trajala a evo i opravak od nje..u medjuvremenu citam Bibliju zao mi je sto je ranije citavu ne procitah a citam kad stignem da li to ima veze..i ni sama ne znam kad ce mi krenuti bolje kao da se drzim za slamcicu a opet znam da je Bog uz mene..

26.01.15.
Odgovor:

Za sve ima vreme.
Pa ce tako opet sve doci na svoje mesto.
Samo ne idite kod astrolöoga,vracara i slicno, to moze sve negativno da pomeri.
Od 100% problema koje covek ima, 95% se resavaju vremenom sami, mi ne mozemo tu nista koliko god hteli.
Samo 5% problema su oni na koje mi mozemo da uticemo.
Cesto smo nestrpljivi pa tako zaostravamo situaciju jos vise.
Vazno je i u kakvom drustvu se kreces.
Jer ces iz takvog drustva opet i upozanti nekoga.
Sto bolje drustvo, to bolji momak.
Danas su ljudi jako iskvareni, sve je teze naci dobru i pravu vezu.
Ljudi su egoisti a muskarci su postali samo lovci na suvenire.
Nikako nije lako zenskoj osobi.
Mada i muskarcima nije lako da nadju dobru zenu.
To sto citas Bibliju, moze da bude samo dobro.
Jer ako pozitivno razmisljas, tada mozes da poboljsas svoju situaciju.
,Ako se kreces u drustvu poboznih ljudi na primer, tu sigurno mozes da nadjes kvalitenijeg partnera.
Samo je problem sto zene hoce Muskarcinu.
Mislim tipa koji izgleda kul kada ga samo pogledas.
Dobar muskarac im je premiran cesto za zene.
Ali posle nastaju problemi, taj kul tip je uvek kul, stvara pakao i u braku.
Glasnik
Glasnik

Broj poruka : 2520
Datum upisa : 17.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Danasnji vracari i Astrologija. Empty Re: Danasnji vracari i Astrologija.

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu