BIBLIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zasto hriscanin treba da bude veran Bogu?

Ići dole

Zasto hriscanin treba da bude veran Bogu? Empty Zasto hriscanin treba da bude veran Bogu?

Počalji od Glasnik 2015-01-21, 20:04

Pitanje:
Zasto hriscanin treba da bude veran Bogu?

Pozdrav prijatelju. A ako odbace vernost, sta im onda ostaje. Korice. Onda su kao: zvono koje zvoni, ili praporac koji zveči. ja kazem, postoje pravi hriscani i nazovi hriscani. Nravno, mnogi sve hriscane stavljaju u jedan kos. Pravi hriscani su oni koji su verni i koji prakticno zive onako kako je ucio Hristos, dok su nazovi hriscasni, oni koji govore samo teoriju a u praksi ne zive po tome. Ili oni koji imaju samo forumu ili neke od formi hriscastva ili nazovi hriscastva. Vernost Hristu, pokazuje da stvarno poznajemo Hrista, i da ga stvarno sledimo. Jer ako nismo verni, onda, kako se mozemo uoste nazvati hriscanima. Vernost Hristu, pokazhuje d asmo spaseni, da Hristos zivi kroz nas. Vernost je pokazatelj pravih sledbenika i onih koji su spaseni. Verni su verni, zato sto su spaseni i cekaju dan izbavljenja. Oni nisu verni da bi se spasili. Jer ko ima Hrista, on ima i spasenje. Jer Hristos zivi kroz nas. Gal 2:20 A ja više ne živim, nego živi u meni Hristos. A što sad živim u telu, živim verom Sina Božjeg, kome omileh, i predade sebe za mene.
Glasnik
Glasnik

Broj poruka : 2520
Datum upisa : 17.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Zasto hriscanin treba da bude veran Bogu? Empty Re: Zasto hriscanin treba da bude veran Bogu?

Počalji od Glasnik 2015-01-21, 20:05

Off 2:10 Ne boj se ni oda šta što ćeš postradati. Gle, djavo će neke od vas metati u tamnicu, da se iskušate, i imaćete nevolju do deset dana. Budi veran do same smrti, i daću ti venac života.
Glasnik
Glasnik

Broj poruka : 2520
Datum upisa : 17.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu